Zemřela předsedkyně svazu bojovníků za svobodu Dvořáková

05.09.2011 13:27 | Zprávy

Ve věku 84 let zemřela předsedkyně Českého svazu bojovníků za svobodu Anděla Dvořáková. Deníku Právo to sdělil předseda lidické organizace svazu Pavel Horešovský, uvedl server Novinky.cz.

Zemřela předsedkyně svazu bojovníků za svobodu Dvořáková
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Václav Klaus

Dvořáková v čele svazu stála od roku 2001. Z rukou prezidenta Václava Klause převzala v roce 2009 při příležitosti státního svátku 28. října Řád Tomáše Garrigua Masaryka 1. třídy. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?

A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Vánoční stromky rozvážejí lesníci do azylových domů, dětských domovů i nemocnic

7:16 Lesy ČR: Vánoční stromky rozvážejí lesníci do azylových domů, dětských domovů i nemocnic

Celkem 275 vánočních stromků, které vyrostly v lese, si letos objednalo 83 sociálních a zdravotnický…