Po komunikacích ve správě ŘSD projedou konvoje americké armády

24.05.2019 19:11 | Zprávy

Ve dnech 25. – 26. 5. a 28. – 30. 5. se budou po komunikacích ve správě Ředitelství silnic a dálnic přesouvat konvoje americké armády.

 Po komunikacích ve správě ŘSD projedou konvoje americké armády
Foto: ŘSD
Popisek: Logo ŘSD

ŘSD poskytne prostor pro bezpečnostní zastávky na SSÚD Ostrov u Stříbra (D5), SSÚD Bernartice (D1), SSÚD Pravy (D11), případně na SSÚD Podivín (D2).

V souvislosti s průjezdem americké armády by nemělo dojít k žádným výraznějším dopravním komplikacím. V případě jakéhokoliv problému americké techniky je ŘSD připraveno ihned zasáhnout, a to včetně odtahu případného porouchaného vozu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Vy věříte, že v bitcoinové kauze přijde nějaké rozřešení?

Jako právnička, jaké zákony byly podle vás porušeny? Jaké tresty mohou padnout? Pochybil podle vás jen Blažek nebo i někdo další? Kdo případně? Já myslím, že problém je, že politici za svá rozhodnutí nenesou trestní odpovědnost, že když způsobí nějakou škodu, nemusí jí platit. Nebo se pletu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo kultury: Ochrana kulturního dědictví v digitálním prostředí

22:03 Ministerstvo kultury: Ochrana kulturního dědictví v digitálním prostředí

?Vláda schválila návrh Ministerstvo kultury České republiky tzv. Knihovnickou trojnovelu, která poso…