100tisící návštěvník na Hučáku

15.10.2015 19:32 | Zprávy

Zájem veřejnosti o návštěvu Informačního centra Obnovitelných zdrojů a malé vodní elektrárny stále roste. Svědčí o tom dnešní den, kdy IC navštívila sto tisící návštěvnice. Otevřeno bylo v roce 2008.

100tisící návštěvník na Hučáku
Foto: cez.cz
Popisek: Pohled na ekektrárnu.

Paní Hladíková z Havlíčkova Brodu byla nejprve překvapená, ale pak převládla radost. Od průvodců dostala dárečky a celou prohlídku si perfektně užila.

Jsme rádi, že o naše „ícéčko“ je tak velký zájem. Chodí sem hlavně děti ze základních a středních škol, ale obliba mezi veřejností stále roste, takže jsme zaznamenali nárůst návštěvnosti z řad turistů i místních. Po celý rok se zde pořádají besedy, různé akce a dokonce i výuka učitelů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Pomoc rodinám

Vy teď hodně prezentuje návrhy na pomoc rodinám, ale proč jste na jejich prosazení netlačili víc v minulém volebním období, když jste byli ve vládě, a kdy podle mě problém narůstal do obřích rozměrů? Netvrdím, že za to můžete vy, ale ani si nemyslím, že jste lidem nějak pomohli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo dopravy: Doručování řidičských průkazů do boxů vyhrálo v soutěži projekt roku

11:27 Ministerstvo dopravy: Doručování řidičských průkazů do boxů vyhrálo v soutěži projekt roku

Jedna ze služeb Portálu dopravy, konkrétně projekt elektronické žádosti o řidičák s doručením do bo…