Autodrom Most: Bobule si filmoví fanoušci mohou vychutnat v prostředí autodromu

17.07.2020 17:15

Mostecký autodrom zve v neděli 2. srpna filmové fanoušky na nový český film 3Bobule. Na diváckém svahu v areálu polygonu začíná doprovodný program už v 17:00 hodin, samotné promítání pak se setměním kolem 21:30 hodin.

Autodrom Most: Bobule si filmoví fanoušci mohou vychutnat v prostředí autodromu
Foto: Dream PRO
Popisek: Nový český film 3Bobule se bude na autodromu promítat pod širým nebem
reklama

„Návštěvníci se mohou těšit na podvečerní degustaci produkce regionálních vinařů, stánky s občerstvením či hudební vystoupení. K dispozici budou lehátka či židličky,“ vyjmenovala eventová manažerka společnosti AUTODROM MOST Michaela Rosenkranzová.

Pořádající agentura Dream PRO připravila balíčky s posezením od 150 do 600 korun za osobu. „Diváci si tak nemusejí nosit vlastní deku nebo skládací židli. Máme v zásobě lehátka, židle a pro fajnšmekry i piknikový koš s dekou, občerstvením a vínem. Navíc s každým balíčkem si návštěvníci rezervují místo v prvních řadách,“ upřesnil ředitel agentury Lubomír Machoň.

Více informací i s nabídkou balíčků zájemci najdou zde. „Parkovací místa pro vozidla vyčleníme rovněž na diváckém svahu, poplatek je zahrnut do ceny balíčku,“ doplnila Michaela Rosenkranzová.

Film 3Bobule volně navazuje na předchozí dvě úspěšné komedie ze série Bobule. Diváci se mohou opět těšit na setkání s osvědčenou hereckou dvojicí Terezou Ramba a Kryštofem Hádkem. První dva díly přilákaly do kin 800 tisíc diváků, 3Bobule v současné době vedou žebříček návštěvnosti českých kin. 

Promítání letního kina pod širým nebem navazuje na dřívější úspěšnou spolupráci autodromu s agenturou Dream PRO, která vyvrcholila 22. května autokoncertem na parkovišti v paddocku autodromu. Svou DJ Show Live přivezl do Mostu bavič a moderátor Leoš Mareš a mezi posádkami bezmála 400 aut sklidil nadšení. Po jeho vystoupení diváci ještě zhlédli atraktivní film Le Mans ´66, zvolený stylově k prostředí velkého závodního okruhu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy: Stanovisko ke zprávě NKÚ

22:19 Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy: Stanovisko ke zprávě NKÚ

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy reaguje na aktuální zprávu NKÚ a její zjištění.