Barrandovské Naše zprávy mají novou moderátorku!

04.04.2018 10:35

Hlavní zpravodajská relace na televizi Barrandov – Naše zprávy – má novou moderátorku. Vedle zkušených moderátorů v čele s Reném Hniličkou, Mirkem Vaňurou či Petrem Převrátilem ve zpravodajském studiu usedla šarmantní Eva Borská. V moderátorském křesle nahradila Petru Květovou Pšeničnou, která odešla na mateřskou dovolenou.

Barrandovské Naše zprávy mají novou moderátorku!
Foto: TV Barrandov
Popisek: Eva Borská
reklama

Eva Borská má s moderací již jisté zkušenosti. Šanci je zúročit dostala již před sedmi lety nabídkou televize Barrandov na moderování dnes již neexistujícího pořadu Prominenti. Mnohem více než zprávy ze světa šoubyznysu ji ale později začalo lákat seriózní zpravodajství, a tak nabídku moderovat Naše zprávy přijala s neskrývanou radostí.

„Ve světě médií se pohybuji již pár let a moderování hlavní zpravodajské relace je pro mě splněním mého dlouholetého snu. Velmi si vážím důvěry, kterou mi vedení televize Barrandov dalo. Když mi byla ta novinka oznámena, nespala jsem celou noc. Je to pro mě obrovská výzva a těším se hlavně na reakce diváků. Ráda bych tímto poděkovala všem, se kterými jsem doposud pracovala. Jsme bezva tým a to je v dnešní době vzácné,“ uvedla nová moderátorka.

„Naše zprávy patří dlouhodobě mezi nejsledovanější pořady televize Barrandov. Jsme si jistí, že Eva Borská perfektně zapadne do týmu moderátorů Našich zpráv a ještě více zvýší kvalitu a atraktivitu naší zpravodajské relace,“ okomentoval změnu na postu moderátorky generální ředitel televize Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Správa železnic chystá architektonickou soutěž na první terminál VRT

21:14 Správa železnic chystá architektonickou soutěž na první terminál VRT

Konkrétnější obrysy získá už brzy první terminál vysokorychlostní železnice v Česku – nádraží Praha …