Beskydská destinační agentura: Ještě posledních čtrnáct dní zbývá k dobytí Ondrášova pokladu

18.08.2016 15:14 | Zprávy
autor: PV

Já, zbojník Ondráš, jsem kdysi dávno při svém putování po Beskydech uschoval velkou část svého pokladu na tajných místech a Ty máš možnost ho najít! Abych Ti to trochu usnadnil, prozradím Ti, co musíš k jeho získání udělat. Tak neváhej a staň se na chvíli zbojníkem!

Beskydská destinační agentura: Ještě posledních čtrnáct dní zbývá k dobytí Ondrášova pokladu
Foto: wikipedia
Popisek: Beskydy.

Tak takto vybízí zbojník Ondráš k zapojení do hry. A ty máš ještě posledních 14 dnů možnost navštěvovat zajímavá místa v Beskydech, sbírat Ondrášovy dukáty a získat poklad. Díky hledání pokladu se podíváš třeba do města klobouků, na hrad Hukvaldy, do dětského parku na Bílé, do frýdeckého zámku, vystoupáš na Pustevny, Horečky či Štramberskou Trúbu a další atraktivní místa. Získané dukáty za poklad můžeš následně směnit ve vybraných turistických informačních centrech v Beskydech. Čas je už jen do 4. září 2016.  Tak se zapoj i ty! Hra je určena dětem ve věku od 2 do 15 let.

A co je pro to nutné udělat?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Imunita

Tvrdíte, jak imunita není fér. Souhlasím. Proč teda neusilujete o její zrušení? Nebo nevím o tom, že byste se o to jako vy nebo vaše strana kdy pokusili.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Nová klimatizace na hradě Hněvín zajistí stabilní klima i cirkulaci vzduchu

19:21 ČEZ: Nová klimatizace na hradě Hněvín zajistí stabilní klima i cirkulaci vzduchu

Instalaci moderní vzduchotechniky a klimatizačních jednotek realizovala společnost Air Plus, člen sk…