Brad Amico je novým regionálním ředitelem společnosti EMC pro východní Evropu

22.07.2013 17:28 | Zprávy

1. července se 42-letý Brad Amico, rodák z Kalifornie, stal ředitelem společnosti EMC pro oblast východní Evropy v rámci regionu TEEAM1.

Brad Amico je novým regionálním ředitelem společnosti EMC pro východní Evropu
Foto: EMC
Popisek: Logo společnosti EMC

Amico vystudoval Richmond University v Londýně a absolvoval studijní programy „International Business“ a „Business Marketing“ na California State University Long Beach. Jako zkušený odborník může čerpat ze svých 22letých zkušeností v oboru technologií a IT. Během této doby působil v řadě významných korporací v různých zemích světa jako regionální manažer pro prodej. Ve společnosti EMC již 14 let úspěšně rozvíjí svou kariéru v různých předních funkcích. Naposledy působil na pařížské pobočce jako obchodní ředitel pro strategii v regionu EMEA, kde byl velkým přínosem v rámci evropského řídicího týmu.

Na základě silného růstu, kterého pod jeho vedením dosáhla, se společnost EMC rozhodla, že Brad Amico posílí řídicí tým a regionální centrálu ve Vídni. „Mým cílem je usilovat o další zlepšování našich výsledků v segmentu prodeje ve východní Evropě a zejména o zdokonalování naší schopnosti pružně reagovat na požadavky a dotazy našich zákazníků,“ říká Brad Amico.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Martin Dvořák byl položen dotaz

Bez svobody slova není demokracie

To máte svatou pravdu, ale proč tedy nerespektujete názory druhých? Myslím těch, co s vámi nesouhlasí. Proč je shazujete, urážíte a najímáte lidi jako Foltýn nebo vůbec celý ten váš slavný boj proti dezinformacím? Vždyť to není opět nic jiného než snaha umlčet ty, co s vámi nesouhlasí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká televize: Hokejový šlágr Kometa – Sparta odstartuje 70. sezonu ligových přenosů

22:03 Česká televize: Hokejový šlágr Kometa – Sparta odstartuje 70. sezonu ligových přenosů

ČT sport odvysílá 14. září přímý přenos tradičního souboje Komety Brno s pražskou Spartou.