ČD: Vlakem na Volkswagen maratonský víkend do Prahy

06.05.2014 18:20 | Zprávy

V neděli 11. května se v Praze poběží Volkswagen maraton. České dráhy jsou oficiálním dopravcem RunCzech běžecké ligy již devátým rokem. Také jsou hlavním partnerem Rodinných běhů, proto mají držitelé In Karet ČD možnost získat 50% slevu na startovném.

ČD: Vlakem na Volkswagen maratonský víkend do Prahy
Foto: red
Popisek: ČD - logo

Rodinný mini maraton s délkou 3 kilometry startuje na Staroměstském náměstí v Praze v 9:15 hod. Závod pro rodiny i jednotlivce je určen všem, kteří chtějí být součástí maratonského dění. Účastníci doběhnou na Staroměstské náměstí, kde mohou přivítat v cíli vítězné maratonce a pobavit se na Marathon Music Festivalu. Hlavní je protáhnout si tělo a příjemně strávit čas se svými nejbližšími.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: České dráhy

GD

Když se tak navážíte do Knotka, zkusil jste sám něco udělat, abyste změnil green deal? Podle mě se tak či tak musí ozvat většina, aby byla šance něco změnit, i když se obávám, že EK stejně nic měnit nehodlá a je zatvrzelá ve svém ekošílenství a vůbec žije zřejmě v jiném vesmíru. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR zrekonstruovaly Modrý rybník na Karlovarsku

22:08 Lesy ČR zrekonstruovaly Modrý rybník na Karlovarsku

Kompletní rekonstrukci Modrého rybníka v lesích nedaleko obce Brložec provedly Lesy ČR za téměř 2,8 …