ČEZ: Muzejní noc láká na prohlídky Hučáku

21.05.2025 11:44 | Tisková zpráva

Do Královéhradecké muzejní noci se zapojí i malá vodní elektrárna Hučák.

ČEZ: Muzejní noc láká na prohlídky Hučáku
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Královéhradecká muzejní noc bude letos už 18. ročníkem, kterým se muzea a galerie v Hradci Králové a okolí 23. května 2025 od 18 do 24 hodin připojí do celorepublikového Festivalu muzejních nocí 2025. Programy zapojených muzeí i galerie budou návštěvníkům přístupné zdarma. A zapojí se i Informační centrum Obnovitelných zdrojů a malá vodní elektrárna Hučák. 

Krásně osvětlená secesní budova bude lákat návštěvníky na noční prohlídky od 18 do 24 hodin v pátek 23. května 2025. Těšíme se na všechny zájemce o prohlídku. Vstupy zdarma! 

Muzea a galerie, zapojené do Muzejní noci 2025:

  • Muzeum východních Čech v Hradci Králové 
  • Informační centrum obnovitelné zdroje a malá vodní elektrárna „Hučák“ v Hradci Králové 
  • Galerie moderního umění v Hradci Králové 
  • Hvězdárna a planetárium Hradec Králové 
  • Muzeum parních strojů 
  • Museum bednářství Jaroslava Tománka 
  • Železniční muzeum Výtopna Jaroměř 
  • Muzeum české lékárny

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Radek Rozvoral byl položen dotaz

Bydlení

Jedna věc je mít peníze na bydlení, což také úplně nechápu, jak přesně chcete změnit a druhá, aby bylo bydlení k sehnání. To hodláte řešit jak? Protože i když se třeba teď začne stavět, tak to nepokryje poptávku, hlavně, když se soustředí jen na vybrané lokality.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

SPÚ: Výstavbu bytových domů pro lidi, kteří přišli o bydlení při povodních

22:31 SPÚ: Výstavbu bytových domů pro lidi, kteří přišli o bydlení při povodních

Ministerstvo zemědělství zajistilo bezplatné pozemky pro výstavbu obydlí ve městě Jeseník pro lidi, …