ČEZ Teplárenská: Vyjadřovací portál opět zvyšuje dosavadní komfort služeb

2. 12. 2018 8:31

ČEZ Teplárenská, a. s., ze Skupiny ČEZ zprovoznila na svých webových stránkách důležitou novinku. Prostřednictvím internetu umožňuje projektantům, samosprávě i odběratelům tepla získat rychlou pohodlnou cestou nutná data a informace k vyjádření o existenci sítí, včetně dalších analytických podkladů.

ČEZ Teplárenská: Vyjadřovací portál opět zvyšuje dosavadní komfort služeb
Foto: ČEZ
Popisek: Logo ČEZ

Webová aplikace „vyjadřovací portál“ tak zvyšuje dosavadní komfortní služby společnosti pro žadatele o potřebné informace, neboť na základě dotazu obdrží rychlejší emailovou cestou i odpověď, tedy souhrnnou zprávu o vyjádření k sítím.

„Cílem naší nové služby na stránkách (ZDE) je nejen poskytovat, ale i zajistit data provozovaných teplárenských sítí ve všech regionech, kde ČEZ Teplárenská působí,“ říká Radim Sobotík, obchodní ředitel společnosti. „Chceme tak usnadnit práci a hlavně ušetřit čas žadatelů o vyjádření k existenci teplárenských sítí. Zákonná lhůta pro vyřízení žádosti je přitom 30 dnů, elektronická cesta ovšem snižuje počet administrativních úkonů. Díky vyjadřovacímu portálu proto počítáme s tím, že dokážeme zpracovat a odeslat žádost o vyjádření zpět k žadateli mnohem dříve.“

Vyjadřovací portál je velmi intuitivní, přičemž postupně vede uživatele celým procesem zadávání potřebných údajů. Mezi jednotlivými kroky je možné se vracet a zpětně opravovat zadané údaje.

Aplikace využívá responzivní design, který zajišťuje její fungování pro všechny typy zařízení, tedy počítač, tablet i mobilní telefon. V následujících měsících bude proces nadále optimalizován a rozšiřován. Prostřednictvím vyjadřovacího portálu budou postupně nahrazena stávající zpracování žádostí k existenci sítí jednotným systémem v elektronické podobě.

„Předpokládáme, že proces vyjadřovaní plně zautomatizujeme zejména tam, kde jsou naše sítě a ochranné pásmo v bezpečné vzdálenosti. Po odborném posouzení tak může žadatel obdržet vyjádření již během několika málo pracovních dnů,“ uzavírá Radim Sobotík.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

 Mezinárodní den studentstva očima zástupců UK a zahraničních univerzit

22:02 Mezinárodní den studentstva očima zástupců UK a zahraničních univerzit

V sobotu odpoledne proběhly v historické budově Univerzity Karlovy v rámci konference Evropa a Mezin…