V průměru tak v roce 2020 každý pracovník mateřské společnosti ČEZ věnoval svému osobnímu rozvoji celkem 52 hodin, tedy více než sedm pracovních dní. Navzdory pandemii covid-19, kvůli níž musela velká část zaměstnanců přejít na práci z domova či do karantény, se podařilo zajistit, že pracovní činnosti prováděl kvalifikovaný personál. Značnou část kurzů jsme přesunuli do on-line formy, čímž se urychlil trend digitalizace vzdělávacího obsahu. Do souhrnu vzdělávacích aktivit spadají například povinné kvalifikační požadavky, adaptace nových zaměstnanců, rozvoj manažerských dovedností i jiných osobních kompetencí, nejrůznější workshopy nebo inspirativní přednášky.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
ČEZ , vzdělávání , TZ
autor: Tisková zpráva
Já tomu vašemu komentáři úplně nerozumím
Píšete v něm, že Ukrajinci v zástupné válce USA proti Rusku obětovali statisíce mužů a ztratili budoucnost země. Myslíte, že Ukrajinci měli nějak na výběr, když je Rusko napadlo? Co jiného mohou dělat, než se bránit? Neztratili by budoucnost země, právě, kdyby se nebránili? A ještě, co bychom teda p...
Další články z rubriky

22:31 VZP: Kyberšmejdi dovolenou neznají, znovu útočí
Internetoví podvodníci oprášili starý trik, jak vylákat citlivé údaje.
- 19:28 Nadace ČEZ: Návštěvníci Vysočinafestu podpořili jihlavskou nemocnici a poradnu pro rodiny
- 16:26 Královéhradecký kraj připravuje modernizaci školního areálu v Kopidlně
- 13:34 HK ČR: Čtyřem z deseti českých exportérů klesá poptávka
- 10:34 AOPK ČR: V Českém středohoří zachraňují kukačky. Ani ptáky, ani hodiny, ale vzácné orchideje
- 7:33 Celní správa: Celníci na Moravě mají nové organizační uspořádání