ČMSS: Češi věří v budoucnost „stavebka“, roste zájem o spoření pro děti

23.08.2014 16:58 | Zprávy

Budoucnost stavebního spoření vidí lidé optimisticky. Vyplývá to z výzkumů ČMSS zpracovaných společností Ipsos, podle kterých si 68 % lidí myslí, že stavební spoření má v ČR budoucnost. Jejich nadšení potvrzuje i fakt, že pětina z nich jako důvod spoření uvádí zajištění dětí a vnoučat.

ČMSS: Češi věří v budoucnost „stavebka“, roste zájem o spoření pro děti
Foto: red
Popisek: Českomoravská stavební spořitelna

Důvěru stavební spoření získává u mladých i starších. U nejmladších dospělých dosahuje až k 80 %. Postupně sice víra mírně klesá, ale i ve skupině nad 60 let se pohybuje nad slušnými 60 %.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mírová dohoda

Vy to, s čím nyní přichází USA považujete za mírovou dohodu? Já to vidím tak, že vlastně jen nechává Ukrajinu napospas Rusku. Nebo v čem je podle vás kompromisní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NZM: Stoletá lokomobila Brouhot & Cie se po rekonstrukci představí v Ostravě

22:08 NZM: Stoletá lokomobila Brouhot & Cie se po rekonstrukci představí v Ostravě

Více než sto let stará parní lokomobila bude ve středu 10. prosince od 11 hodin představena veřejnos…