ČSA uzavřely partnerství s ERV Evropskou pojišťovnou

22.01.2018 12:10

Zákazníci Českých aerolinií mohou od prosince 2017 těžit z nového partnerství ČSA a ERV Evropské. Kdokoli si může zároveň s letenkou zakoupit na webu ČSA také cestovní pojištění nebo pojištění storna. ERV Evropská a její sesterské společnosti ze skupiny ERV zvítězily v tendru vypsaném pro 11 evropských zemí.

ČSA uzavřely partnerství s ERV Evropskou pojišťovnou
Foto: ČSA
Popisek: ČSA

Zákazníci mají možnost vybrat si v každé zemi produkty, na které jsou zvyklí, tj. které společnost skupiny ERV pro daný trh nabízí. Požadavky na rozsah pojištění jsou totiž v Česku jiné než například v Rusku nebo Španělsku. „Jsem rád, že se nám ve spolupráci s kolegy z ostatních zemí podařilo spolupráci s ČSA nastavit velmi rychle a funkčně. Pro zákazníky ČSA jde o pohodlnou cestu, jak odjet do zahraničí s tím nejlepším cestovním pojištěním,“ říká Ondřej Rušikvas, člen představenstva ERV Evropské.

Vše jednoduše on-line

Jakmile si zákazník vybere na webu ČSA svou letenku, objeví se mu nabídka cestovního pojištění odpovídající zvolené délce pobytu nebo ceně letenky. Pak už jen stačí vybrat si preferovanou variantu a dokončit nákup letenky. Například pro české zákazníky jsou připraveny dvě úrovně komplexního cestovního pojištění Optimal, které obsahuje také úrazové pojištění a pojištění zavazadel, a 3 varianty pojištění storna letenky. Pojistit se lze na cesty dlouhé až 48 dní, nejlevnější pojištění vyjde na 180 korun.

ČSA vsadily na specialisty

České aerolinie dlouhodobě sází na kvalitu svých služeb zákazníkům. „Stejný princip, který uplatňujeme v nabídce našich letenek, můžeme díky spolupráci s ERV Evropskou pojišťovnou nově aplikovat také na doplňkovou službu cestovního pojištění. Zákazníkům nabízíme několik typů balíčků a cenových úrovní, nově nejen u letenek, ale také u cestovního pojištění. Zákazníkům tím dáváme možnost volby na všech úrovních, aby si pro každou cestu vybrali takový typ služeb, který právě potřebují a skutečně využijí,“ uvedl Ján Tóth, ředitel Českých aerolinií pro obchod.

Řešení pro mezinárodní zákazníky

Aby vše fungovalo rychle a správně, využila ERV pro implementaci různých druhů cestovního pojištění svou platformu TripleIP. Ta umožňuje rychlé nasazení lokálně odlišných produktů pro desítky různých trhů. V případě ČSA šlo o řešení pro Česko, Slovensko, Rusko, Německo, Španělsko, Itálii, Belgii, Francii, Dánsko, Švédsko a Velkou Británii.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Agentura ochrany přírody a krajiny: Nový biotop pro drobné vodní živočichy uprostřed pastviny u Bartošovic v Orlických horách

22:45 Agentura ochrany přírody a krajiny: Nový biotop pro drobné vodní živočichy uprostřed pastviny u Bartošovic v Orlických horách

Nad obcí Bartošovice v Orlických horách na pravostranném přítoku Bartošovického potoka byl letos dok…