ČVUT v Praze ještě přijímá ke studiu

14.06.2014 12:43 | Zprávy

Přihlášky ke studiu bakalářských programů do akademického roku 2014/15 stále ještě přijímá Fakulta strojní a Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská Českého vysokého učení technického v Praze.

ČVUT v Praze ještě přijímá ke studiu
Foto: ČVUT
Popisek: ČVUT

Druhé kolo přijímacího řízení na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT se týká všech oborů a zaměření bakalářského studijního programu. Přijímací zkoušky se nekonají. Přihlášky do bakalářského studia mohou zájemci o studium podávat do 31. 7. 2014.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Ivan Adamec byl položen dotaz

Co jste udělali pro podnikatele za poslední 4 roky?

Vždyť jste nám spíš uškodili hlavně třeba navýšením minimálních odvodů a zrušily řadu daňových zvýhodnění. Jak jste to jako ODS mohli dopustit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policie ČR: Obvinění z kontaminace azbestem a podvodu

16:08 Policie ČR: Obvinění z kontaminace azbestem a podvodu

Detektivové Úřadu služby kriminální policie a vyšetřování obvinili právnickou osobu včetně dvou jedn…