ČeSU: Miss Studentka České republiky – kdo bude královna studentů?

28.01.2014 9:50

Česká studentská unie (ČeSU), největší studentská síť v České republice, odstartovala národní kolo druhého ročníku celorepublikové soutěže Miss Studentka s podtitulem: Jediná miss, která má tři S – Sympatická, Sebevědomá, Sexy.

ČeSU: Miss Studentka České republiky – kdo bude královna studentů?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Studentky, ilustrační foto
reklama

Po skončení 30ti lokálních kol, která se setkala s obrovským zájmem soutěžících i veřejnosti, když se přihlásilo dohromady 736 dívek a celková návštěvnost webových stránek jednotlivých kol činila dohromady k dnešnímu více než milion návštěvníků, postoupily soutěžící dívky do Národního kola, ze kterého vzejdou finalistky, které se utkají o titul „Miss českého studentstva – Miss studentka České republiky“.

Nominační část Národního kola probíhá na internetových stránkách www.MissStudentka.cz, kde veřejnost vybírá svými hlasy 40 dívek, které postoupí do castingu. Zde bude vybráno 12 finalistek, které postoupí do finále soutěže Miss Studentka. Finálový večer proběhne 1. března 2014 v Praze.

Právě probíhající druhý ročník soutěže Miss Studentka se díky svému rozsahu těší ještě většímu zájmu studentů i široké veřejnosti z celé České republiky, než ročník předcházející. Úspěch soutěže v loňském roce neznamenal jen rozšíření soutěže na další vysoké, střední školy, gymnázia a vyšší odborné školy, ale znamenal velkou pozornost studentů, kteří prostřednictvím zapojení do organizace Miss získávají cenné zkušenosti. Ty se jim pak hodí při hledání zaměstnání,

O soutěži Miss Studentka

Soutěž Miss Studentka je největší celorepublikově organizovaná soutěž Miss, kterou organizují studenti vysokých škol. S podtitulem „Jediná miss, která má tři S“ se soutěž snaží vybrat studentku, která je sympatická, sebevědomá a sexy natolik, aby se stala královnou všech studentů v České republice. Letošní ročník 2013/2014 je druhým ročníkem soutěže.

O České studentské unii (ČeSU)

Česká studentská unie (ČeSU) je největší studentskou sítí v České republice. Spojuje studenty z vysokých a středních škol různých směrů, od ekonomických a technických po lékařské a zemědělské.

Tato studentská síť každoročně pořádá mnoho desítek aktivit s dopadem na stovky tisíc studentů. Od provozování studentských médií a pořádání odborných přednášek až po studentské majálesy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČNB: Prohlášení k výzvě poslance Dolínka ohledně investičního životního pojištění

11:43 ČNB: Prohlášení k výzvě poslance Dolínka ohledně investičního životního pojištění

Česká národní banka byla poslancem Petrem Dolínkem vyzvána k zakročení v kauze investičního životníh…