Celní správa: Královéhradečtí celníci bilancovali uplynulý rok ve svých významných kompetencích

27.02.2024 16:08 | Tisková zpráva

Při dovozu zboží ze zemí, které nejsou členskými státy Evropské unie, vybrali královéhradečtí celníci na cle, daních a poplatcích částku bezmála 150 milionů korun.

Celní správa: Královéhradečtí celníci bilancovali uplynulý rok ve svých významných kompetencích
Foto: Celní správa
Popisek: Celní správa

Výběrem spotřební daně naplnili státní rozpočet sumou, přesahující 118 milionů korun, téměř 52 miliony daní z piva a dále v pořadí daní z minerálních olejů, lihu, zemního plynu či elektřiny. Významně se na výběru spotřební daně podílelo 37 pivovarů, které má Celní úřad pro Královéhradecký kraj ve své působnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NKÚ: Výsledky často neodpovídají vysokým investicím

20:16 NKÚ: Výsledky často neodpovídají vysokým investicím

Navzdory vysokým investicím se státu nedaří modernizovat klíčové oblasti jeho fungování. Digitalizac…