Česká mincovna: Razíme mince pro Spojené arabské emiráty

24.03.2023 10:32 | Tisková zpráva

Česká mincovna přivítala vzácného hosta z Dubaje. Ahmed Sultan bin Sulayem, výkonný prezident a CEO dubajského komoditního centra DMCC (Dubai Multi Commodities Centre), vyrazil novou sérii investičních mincí pro UAE.

Česká mincovna: Razíme mince pro Spojené arabské emiráty
Foto: ceskamincovna.cz
Popisek: Česká mincovna - logo

V pondělí 20. března 2023 přivítala Česká mincovna v Jablonci nad Nisou výkonného prezidenta a CEO dubajského komoditního centra DMCC Ahmeda Sultana bin Sulayema. Ten si prohlédl zdejší výrobní provoz, kde se razí nejen české oběživo, ale také celá řada sběratelských a investičních mincí z drahých kovů.

Ahmed Sultan bin Sulayem během své návštěvy jednoznačně stvrdil dlouhodobě budované partnerství mezi jednou z největších zón volného obchodu světa a Českou mincovnou, která v Dubaji v roce 2022 otevřela svou pobočku. Neustále se rozvíjející region Středního východu, který dobře zná a uznává české sklářství, se v nejbližší době přesvědčí také o kvalitách českého mincovnictví. Doslova zlatým hřebem česko-dubajské spolupráce a celé návštěvy se totiž stávají zlaté a stříbrné investiční mince, jejichž vzorky si Ahmed bin Sulayem osobně vyrazil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Bc. Matěj Gregor byl položen dotaz

Je pravda, že nebudete mít ministerstvo dopravy ani průmyslu?

Čekal bych, že hlavně o dopravu budete usilovat. Jak tedy chcete bojovat proti greendealu nebo třeba za zrušení zákazu aut se spalovacími motory, ale vůbec už z povahy názvu strany něco udělat pro dopravu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Liberec: Strašidelná zoo už tento víkend

22:03 Zoo Liberec: Strašidelná zoo už tento víkend

Už tuto sobotu 25. a neděli 26. října se uskuteční v liberecké zoo oblíbená Strašidelná zoo.