Česká pošta: Výběrové řízení na generálního ředitele vyhrál Miroslav Štěpán

20.01.2024 11:27 | Tisková zpráva

Do výběrového řízení na generálního ředitele České pošty se přihlásili čtyři kandidáti. Ministr vnitra Vít Rakušan na základě doporučení výběrové komise vybral nejúspěšnějšího kandidáta. Tím je Miroslav Štěpán, který byl v posledním roce pověřený vedením České pošty. Nominaci předloží ministr vnitra ještě vládnímu Výboru pro personální nominace.

Česká pošta: Výběrové řízení na generálního ředitele vyhrál Miroslav Štěpán
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

Otevřené výběrové řízení na pozici generálního ředitele České pošty vyhlásilo Ministerstvo vnitra 8. listopadu 2023, uzávěrka byla stanovena na 22. prosince. Pětičlenná výběrová komise posuzovala přihlášky čtyř zájemců. Po důkladném vyhodnocení předložených podkladů a na základě osobních pohovorů sestavila pořadí úspěšnosti kandidátů. Nejlépe byl hodnocen právě Miroslav Štěpán.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Já už těm slibům, že někdo pomůže rodinám nevěřím

A víte proč, protože vy politici pořád jen slibujete. A realita? Rodiny jsou na tom čím dál hůř. Jak to vysvětíte, když jsou údajně pro vás rodiny takovou prioritou? Tím vás myslím všechny politiky. Děkuji za odpověď. Božena

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora: Firmy chtějí v roce 2026 zvyšovat mzdy, nejčastěji do pěti procent

11:20 Hospodářská komora: Firmy chtějí v roce 2026 zvyšovat mzdy, nejčastěji do pěti procent

Téměř 70 % zaměstnavatelů plánuje v příštím roce zvýšit mzdy. Nejčastěji půjde o navýšení do 5 %, té…