Česká pošta otevřela rekonstruovanou pobočku v Klecanech

06.10.2021 10:06 | Tisková zpráva

Pobočka České pošty Klecanech prošla rozsáhlou rekonstrukcí, která začala 18. ledna 2021, a v pondělí 4. října se opět otevřela veřejnosti. Pobočka v středočeských Klecanech zajišťuje poštovní služby pro přibližně 4 600 obyvatel Klecan a přilehlých obcí.

Česká pošta otevřela rekonstruovanou pobočku v Klecanech
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

Pobočka sídlí v budově městského úřadu Klecany na adrese U školky 487. Původní pošta v Klecanech působila od roku 1906 a její prostory již neodpovídaly požadavkům a potřebám současné moderní pošty.

„Cílem rekonstrukce bylo přeměnit pobočku na moderní poštu v rámci stávajícího objektu a využít tak záměru majitele komplexně rekonstruovat celý objekt. Zrekonstruované prostory nám nabízí lepší dispoziční a kapacitní řešení, na pobočce bude k dispozici jednací místnost i pro zákazníky, a to v rámci haly pro veřejnost. V neposlední řadě jsme tímto krokem zlepšili, a to nejen vizuálně, podmínky pro naše zaměstnance,“ říká Hana Tmejová, ředitelka pobočkové sítě Praha.

Pobočka nabízí klientům příjemnější prostředí než doposud, díky použitým barvám, prvkům a vzdušnému konceptu je v prostorách obecně více světla a působí mnohem prostorněji. Služby budou moci využít zákazníci na 2 univerzálních přepážkách, zákazníkům budou k dispozici také služby Balíkovny.

V neposlední řadě došlo také ke zlepšení pracovního prostředí pro zaměstnance České pošty, prostory jsou vybaveny kuchyňkou s denní místností, zaměstnanci mají k dispozici novou toaletu a sprchu.

Nová pobočka České pošty v Klecanech se nachází nedaleko náměstí, zhruba uprostřed města a otevírací doba bude v pondělí a ve středu od 11:00-12:00 a od 13:00-18:00 hodin, v úterý, čtvrtek a pátek od 08:00 – 12:00 a od 13:00 – 15:00 hodin.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo zdravotnictví: Odvolání ředitele FN Královské Vinohrady Petra Arenbergera

22:30 Ministerstvo zdravotnictví: Odvolání ředitele FN Královské Vinohrady Petra Arenbergera

Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek v pátek odvolal z funkce ředitele Fakultní nemocnice Královské…