Český rozhlas: Na Radiožurnál se vrací Koncerty pro jiné myšlenky

02.07.2020 17:11

Český rozhlas Radiožurnál naváže v červenci a srpnu na projekt Koncerty pro jiné myšlenky. Rozhovory Lucie Výborné tentokrát doplní živé koncerty Vladimíra Mišíka, Anety Langerové, Iva Jahelky, Marka Ztraceného, Xindla X, skupiny Tatabojs, Lake Malawi nebo Police Symphony Orchestra.

Český rozhlas: Na Radiožurnál se vrací Koncerty pro jiné myšlenky
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Koncerty pro jiné myšlenky vznikly s cílem rozptýlit posluchače během nouzového stavu a se stejným záměrem budou pokračovat i v letních měsících. Rozhovory spojené s živou hudbou se budou vysílat každý pátek v 18:30. To nejlepší z koncertů následně Radiožurnál zařadí také do nedělního dopoledního vysílání od 10:00.

„Letošní prázdniny budou v mnoha ohledech netradiční. Řada lidí neodcestuje na dovolenou do zahraničí a své volné dny bude trávit na chatách, chalupách nebo v kempech. My jim tento čas chceme zpříjemnit, a proto zařazujeme na páteční večery speciální formát ‚pro jiné myšlenky‘, tedy mimořádné rozhovory Lucie Výborné a k tomu skvělé koncerty,“ říká šéfredaktor Českého rozhlasu Radiožurnál Ondřej Suchan.

První Koncert pro jiné myšlenky se uskuteční 3. července na hradě Kašperk. Hosty moderátorky Lucie Výborné budou zpěvák Marek Ztracený, kastelán Václav Kůs a moderátor Českého rozhlasu i občasný průvodce na Kašperku Martin Karlík. O týden později se pak posluchači mohou těšit na koncert skupiny Tatabojs.

Všechny koncerty lze sledovat také sociálních sítích Radiožurnálu nebo na webech ZDE a ZDE.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč se nemůžete domluvit????????????????

Pane poslanče, ANO nevolím, jsem volič SPD, ale Vás osobně uznávám a vím, že jste pro lidi udělal mnoho dobrého. Vysvětlete mi prosím, proč se nemůžete domluvit na účinné spolupráci s SPD? Je to tím, že SPD je jednoznačně na straně národa a slušných lidí, zatím co ANO to hraje na všechny strany? Neb...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČEZ číslo týdne: 952,4 milionů Kč

7:29 ČEZ číslo týdne: 952,4 milionů Kč

952,4 milionů Kč investovala v 2021 Skupina ČEZ do projektů výzkumu, vývoje a inovací.