Český rozhlas Radiožurnál drží 2. místo na rozhlasovém trhu

08.08.2018 18:03

Podle aktuálních výsledků hlavního výzkumu poslechovosti rádií v ČR Radioprojekt za období od 1. 1. – 30. 6. 2018 Český rozhlas Radiožurnál posílil počet posluchačů a udržel druhé místo v pořadí stanic podle denní a týdenní poslechovosti a podílu na trhu.

Český rozhlas Radiožurnál drží 2. místo na rozhlasovém trhu
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Český rozhlas Radiožurnál ve sledovaném období poslouchalo v průměrném dni 936 tisíc posluchačů, což je o 28 tisíc více než v minulém období. Týdenní poslech stanice se pohyboval kolem 1 milionu 708 tisíc lidí, což je o 99 tisíc více než minule. Podíl Radiožurnálu na rozhlasovém trhu činil 11,2 %. Ve všech třech uvedených ukazatelích je Radiožurnál na 2. místě mezi českými rádii. „Jsem velice rád, že stanice Český rozhlas Radiožurnál stále drží 2. místo v poslechovosti a rád bych touto cestou poděkoval za mimořádné pracovní nasazení všem kolegům, kteří se na přípravě jejího vysílání podílejí, “ uvedl generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral.

Na dosavadním maximu je i poslech ČRo Plus s 85 tisíci denních a 139 tisíci týdenních posluchačů. Český rozhlas jako celek poslouchalo v daném období denně v průměru 1 milion 587 tisíc a v průměrném týdnu 2 miliony 592 tisíc posluchačů. Podíl ČRo na rozhlasovém trhu činí 23 procenta.

reklama

autor: Tisková zpráva

nálepkování

Čemu pozitivnímu podle vás přispívá to věčné nálepkování? Vaše vláda a Vy nevyjímaje, dost často nálepkuje demostranty. Proč? Co tím získáváte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Plzeň: Lvíčata opustila porodní box

22:02 Zoo Plzeň: Lvíčata opustila porodní box

Samice lva berberského, původem ze Zoo Hannover, přivedla 9. srpna na svět další mláďata; 1 samce a …