Český rozhlas změnil identifikátor v multiplexu vysílačů DAB+ na Moravě

14.11.2020 10:49 | Zprávy

Český rozhlas, v souladu s rozhodnutím Českého telekomunikačního úřadu, od čtvrtka 12. 11. 2020 změnil identifikátor v multiplexu vysílačů DAB+ na kanálu 12D na Moravě. Opatření přispěje k bezproblémovému přelaďování DAB autorádií při přejezdu z Čech na Moravu a naopak.

Český rozhlas změnil identifikátor v multiplexu vysílačů DAB+ na Moravě
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Moravští posluchači na stacionárních přijímačích musí provést nový automatický scan naladění DAB+ pásma. Tím přijímač aktualizuje údaje o vysílaných programech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak dlouho hodláte řídit dvě ministerstva?

Protože jestli se nepodá kompetenční žaloba, což ani vy nechcete, což nechápu proč? jak se celý ten spor vyřeší a kdy? Na co spoléháte a čekáte? Co by mě také zajímalo je, zda berete za to, že řídíte dvě ministerstva napůl (jinak to logicky nejde), dva plné platy ministra?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha pokračuje v přípravách na Olympiádu dětí a mládeže 2026

22:33 MHMP: Praha pokračuje v přípravách na Olympiádu dětí a mládeže 2026

V Praze se uskutečnilo další zasedání řídícího výboru Olympiády dětí a mládeže 2026 (ODM 2026) za úč…