DPP: Více než polovina stanic metra je pokryta vysokorychlostní sítí LTE, nově na Chodově a Hájích

15.10.2020 17:58 | Zprávy

Od dnešního dne jsou vysokorychlostní sítí LTE pokryty stanice metra Chodov a Háje, jakož i přilehlé tunely. Cestující díky tomu mohou využívat mobilní a datové služby v LTE kvalitě již ve 33 z 61 stanic pražské podzemní dráhy.

DPP: Více než polovina stanic metra je pokryta vysokorychlostní sítí LTE, nově na Chodově a Hájích
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo Dopravního podniku hlavního města Prahy

Do konce listopadu přibyde LTE signál také na Opatově, kde v současnosti Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) finišuje stavební práce na modernizaci a bezbariérovém zpřístupnění stanice.

Po rozšíření signálu LTE na Opatově bude tato vysokorychlostní síť dostupná cestujících v celém úseku trasy C od Nádraží Holešovice po konečnou stanici na Hájích. V současnosti DPP

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

A co přesně jste proto, co tvrdíte, udělali, když jste byli ve vládě?

,,Hnutí ANO dlouhodobě prosazuje energetickou soběstačnost, stabilní sítě a realistický přechod k udržitelnosti." PS: Myslíte, že za blackout může tato vláda? A kdybyste byli ve vládě, vypláceli byste za něj odškodnění?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Novým ředitelem pražského magistrátu byl jmenován Tomáš Havel

11:14 MHMP: Novým ředitelem pražského magistrátu byl jmenován Tomáš Havel

S účinností od pátku 1. srpna 2025 nastupuje do funkce ředitele Magistrátu hl. m. Prahy Tomáš Havel.