Další kontrola ve skladu paliv. Společnost Viktoriagruppe doplnila chybějících 700 tisíc litrů nafty a zaplatila pokutu

31.07.2014 17:43 | Zprávy

Kontroloři Správy státních hmotných rezerv se vrátili do skladu nafty v německém Krailingu. Z předběžných výsledků jejich měření vyplývá, že chybějící nafta byla doplněna. To znamená, že Správě žádná škoda nevznikla.

Další kontrola ve skladu paliv. Společnost Viktoriagruppe doplnila chybějících 700 tisíc litrů nafty a zaplatila pokutu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Nafta, ilustrační foto.

Společnost Viktoriagruppe, která sklad provozuje, už také zaplatila uloženou pokutu. SSHR jí zároveň snížila poplatek za skladování. Celková výše sankcí přesáhla půl milionu korun.

Podle předsedy Správy Pavla Švagra v žádném případě nejde o špatné hospodaření úřadu, ale právě naopak je to první výsledek větší kontrolní činnosti:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha připravuje zakázku na podporu klíčové kyberbezpečnostní technologie

22:14 MHMP: Praha připravuje zakázku na podporu klíčové kyberbezpečnostní technologie

Rada hl. m. Prahy schválila záměr vypsat veřejnou zakázku na zajištění podpory výrobce pro technolog…