Drážní úřad přijal všechny došlé závěrečné zprávy mimořádných událostí, které následně podrobně zkoumal a analyzoval. Konkrétním subjektům pak zasílal jednotlivá doporučení, čímž se aktivně podílel na jejich naplňování. Celkem bylo zasláno na DÚ 34 závěrečných zpráv mimořádných událostí. Ve 22 případech bylo DI navrženo bezpečnostní doporučení, naopak ve 12 případech bylo kolegy shledáno, že bezpečnostní doporučení nejsou zapotřebí. Řešením bezpečnostních doporučení přispívá Drážní úřad z titulu své funkce k zachování a zvyšování bezpečného provozování drah a drážní dopravy na území České republiky.
VÝČET PŘIJATÝCH OPATŘENÍ DRÁŽNÍM ÚŘADEM
|
Místo |
Popis |
Bezpečnostní doporučení DI Tento článek je uzamčenČlánek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme. reklama
MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz
Proč najednou chcete být poslanec?Původně jste nechtěl do sněmovny kandidovat, a teď dáte práci poslance přednost před prací náměstka. Není to náhodou proto, že nejste schopný vyřešit problém s dopravou v Praze? Přijde vám to fér někomu předávat dopravu v nejhorším stavu, co kdy byla? Nebo vy máte na dopravní situaci v Praze snad ji... Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.
Další články z rubriky
7:16 Policie ČR: Vražda VratimovKriminalisté 25. 12. obvinili muže ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy.
reklama
reklama
|


