Finanční správa: Vybraní zaměstnanci budou mít možnost prohloubit si vzdělání v rámci studijního programu VŠE

12.07.2019 13:30

Finanční správa navázala spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze (VŠE). Zástupci obou institucí dnes podepsali smlouvu, která umožní zaměstnancům Finanční správy studovat v bakalářském studijním programu „Zdanění a daňová politika“. Vybraní zaměstnanci absolvují plnohodnotné bakalářské studium oboru srovnatelné se všemi absolventy tohoto oboru v řádném studiu.

Finanční správa: Vybraní zaměstnanci budou mít možnost prohloubit si vzdělání v rámci studijního programu VŠE
Foto: financnisprava.cz
Popisek: Finanční správa ČR - logo

„Studium bude zahájeno už v zimním semestru akademického roku 2019/2020 a jsem ráda, že naši zaměstnanci dostanou možnost prohloubit svoje vzdělání a vědomosti z daňové oblasti. Zájem ze strany pracovníků Finanční správy je značný a já jsem přesvědčená, že jim studium bude užitečné pro specializovanou práci, kterou vykonávají pro daňové subjekty,“ uvedla generální ředitelka Finanční správy Tatjana Richterová.

„Podepsaná smlouva navazuje na semináře, které jsme již pro Finanční správu realizovali, a posunuje ji na vyšší úroveň. Osobně ji považuji za důležitou formu přenosu poznatků z vysokých škol do praxe a naopak. O studium již projevilo zájem 107 zaměstnanců Finanční správy, z nich 30 dostane možnost studijní program absolvovat. Těším se na nové studenty a přeji jim úspěchy ve studiu!“ dodává děkan Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze Ladislav Mejzlík.

Absolventi studijního programu získají znalosti a dovednosti z oblasti daní, všeobecných ekonomických disciplín, porozumění účetnictví a znalosti soukromého i veřejného práva. O studium projevilo zájem 107 zaměstnanců Finanční správy, vybraných 30 z nich dostane možnost studijní program absolvovat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Arnika: Nominujte svou Alej roku 2019. Uzávěrka je koncem října

22:11 Arnika: Nominujte svou Alej roku 2019. Uzávěrka je koncem října

O titul Aleje roku spolku Arnika ve Zlínském kraji nebojuje zatím žádná alej, letos zatím přišlo 55 …