HK ČR: Mzdy porostou i letos, svým zaměstnancům je navýšilo už přes 80 % středních a velkých firem

27.02.2017 8:07 | Zprávy

Vloni navýšilo mzdy svým zaměstnancům přes 80 % středních a velkých firem. Dvě pětiny všech firem navíc svým zaměstnancům vyplatily 13. plat či mimořádnou odměnu v podobné výši, firmy nad 250 zaměstnanců 13. plat poskytly dokonce v 70 % všech případů.

HK ČR: Mzdy porostou i letos, svým zaměstnancům je navýšilo už přes 80 % středních a velkých firem
Foto: Archiv
Popisek: Hospodářská komora - logo

I v roce 2017 se chystají tři pětiny zaměstnavatelů svým zaměstnancům přidat, u velkých firem to je dokonce drtivá většina (85 %). Vyplývá to z nejnovější ankety Hospodářské komory mezi podnikateli.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Vláda

Proč pořád tvrdíte, že nás budoucí vláda potáhne na východ, když co vím, tak Babiš jasně řekl, že nepřichází v úvahu naše vystoupení z EU a NATO? Myslíte, že by měl z toho, že nás potáhne na východ nějaký prospěch? Podle mě ne, a proto to neudělá, protože jemu jde především o něj a jeho byznys.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká televize si nenechala vypracovat ani jeden posudek „na Moravce“

10:17 Česká televize si nenechala vypracovat ani jeden posudek „na Moravce“

Vyjádření České televize na zavádějící, nepravdivá či zkreslená tvrzení k pořadu Otázky Václava Mora…