Hejtman podepsal za kraj zakládací listinu ke vzniku Spolku

08.10.2015 17:00 | Zprávy

Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek podepsal ve čtvrtek 8. října 2015 Zakládací smlouvu o založení Spolku. A to společně s primátorem města Brna Petrem Vokřálem a ředitelkou Centrály cestovního ruchu Jižní Morava Zuzanou Vojtovou.

Hejtman podepsal za kraj zakládací listinu ke vzniku Spolku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Hašek

„Chci poděkovat panu primátorovi Vokřálovi a jeho prostřednictvím statutárnímu městu Brnu, chci poděkovat paní ředitelce Vojtové a jejím prostřednictvím Centrále cestovního ruchu – Jižní Morava. A zejména chci poděkovat dnes zde nepřítomné ministryni školství Kateřině Valachové, protože jsem přesvědčen, že právě ona se v určité etapě stala obrovským motorem a pro nás všechny také impulsem k tomu, že ta jednání dopadla úspěšně a že jsme dnes mohli podepsat zakládací dokumenty spolku," uvedl hejtman.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Vliv Ruska

Jak podle vás více bojovat s vlivem Ruska u nás? Sám přiznáváte, že s ním dostatečně nebojovala ani předchozí vláda. A objektivně, nemyslíte, že se Macinka jako jeden z mála ve vládě staví proti Rusku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká pošta: Mecenáš Vojta Náprstek na poštovních známkách

16:12 Česká pošta: Mecenáš Vojta Náprstek na poštovních známkách

Česká pošta uvádí do 1. dubna do prodeje příležitostnou poštovní známku z edice České stopy ve světě…