Hospodářská komora ČR a Česká podnikatelská rada pro udržitelný rozvoj podepsaly Memorandum o vzájemném partnerství a spolupráci

10.09.2024 10:17 | Tisková zpráva

Obě strany deklarovaly zájem na aktivní informovanosti podnikatelů a firem o významu a důležitosti udržitelného rozvoje podnikání.

Hospodářská komora ČR a Česká podnikatelská rada pro udržitelný rozvoj podepsaly Memorandum o vzájemném partnerství a spolupráci
Foto: HK ČR
Popisek: Hospodářská komora České republiky

Prezident Hospodářské komory České republiky Zdeněk Zajíček a Kateřina Šveřepová, prezidentka České podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj (Czech BCSD), dnes v sídle Hospodářské komory v budově Florentina podepsali Memorandum o vzájemném partnerství a spolupráci.

Obě strany deklarovaly zájem na aktivní informovanosti podnikatelů a firem o významu a důležitosti udržitelného rozvoje podnikání a také celé České republiky coby silné a vyspělé evropské ekonomiky.

Podpis memoranda vnímají obě strany jako zásadní krok k tomu, aby se udržitelný rozvoj stal klíčovým tématem ve všech aktivitách spojených s podnikatelským a firemním prostředím v České republice.

V memorandu se obě strany zavázaly ke konkrétní spolupráci v řadě oblastí. Jde zejména o společnou informační činnost zaměřenou na udržitelný rozvoj v podnikatelské sféře – a to například prostřednictvím pořádání odborných seminářů, diskusí či kulatých stolů. Obě strany se také podpoří vzájemnou účastí expertů na aktivitách pořádaných jednou ze stran, které se přímo týkají udržitelného rozvoje v podnikání a ve firemním prostředí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Zbraně

Zaujal mě váš komentář ke zbraním. Máte naprostou pravdu, že kdo chce jakoukoliv zbraň použít třeba k zabíjení, že si ji nějak opatří - většinou nezákonně. Ale co mě zajímá je váš pohled na to, aby lidé mohli použít legální zbraň pro svou ochranu nebo ochranu majetku? Protože co vím, tak je většina ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: V elektrárně Ledvice si můžete spočítat si přínos fotovoltaiky na střeše rodinného domu

10:30 ČEZ: V elektrárně Ledvice si můžete spočítat si přínos fotovoltaiky na střeše rodinného domu

Se zajímavou novinkou, která umožňuje simulaci správného rozmístění a využití fotovoltaiky na rodinn…