Jan Vimr se stal novým manažerem útvaru Vývoj finančních služeb ČSOB

21. 7. 2012 9:21

Jan Vimr, který doposud pracoval v útvaru Vývoj webu, na začátku července nastoupil na pozici výkonného manažera útvaru Vývoj finančních služeb ČSOB. V nové pozici vystřídal Martina Štýbera, který i nadále zůstává v ČSOB, jakožto manažer Platebních produktů a služeb korporátního bankovnictví.

Jan Vimr se stal novým manažerem útvaru Vývoj finančních služeb ČSOB
Foto: Archiv
Popisek: ČSOB - logo

„V prvé řadě bych chtěl poděkovat Martinovi za jeho obrovský přínos při rozvoji finančních služeb v ČSOB, zvláště pak za jeho velký podíl na úspěchu aplikace smartbankingu. Jan Vimr při své práci klade velký důraz na uživatelskou přívětivost a důležitost získaných dat o chování uživatelů. Věřím tedy, že se s jeho příchodem dokážeme opět posunout o kus dál a naše spolupráce bude přínosem jak pro banku, tak hlavně i pro klienty," říká Jiří Zahálka, výkonný ředitel útvaru Podpora obchodu masového trhu ČSOB.

 Útvar Vývoj finančních služeb má na starosti vývoj elektronických kanálů pro ČSOB a Eru, zejména internetové bankovnictví, firemní bankovnictví, již zmiňovaný smartbanking nebo platební peněženku PaySec. Zároveň řeší vývoj a správu internetových stránek skupiny ČSOB.

Jan Vimr (nar. 1978) vystudoval Vysokou školu finanční a správní, obor komerční bankovnictví. Po celou dobu své kariéry působí v ČSOB, kdy začínal na pobočce a poté na různých expertních pozicích v rámci správy elektronických kanálů. Několik posledních let byl zodpovědný za vedení vývoje a správy webů skupiny ČSOB. Během této doby se podařilo realizovat několik úspěšných projektů oceněných klienty i odbornou veřejností. Při zakládání značky Era realizoval v rámci týmu novou podobu internetových stránek Poštovní spořitelny.

 Jan Vimr je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase relaxuje s rodinou, ať už cestováním, nebo sportem.

 Era a Poštovní spořitelna jsou obchodní značky Československé obchodní banky, a. s.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Celní správa: Kontroly hazardu v Ústeckém kraji nepolevují

19:32 Celní správa: Kontroly hazardu v Ústeckém kraji nepolevují

Dalších třináct nelegálně provozovaných herních zařízení, tzv. kvízomatů, zadrželi v uplynulých dnec…