Karlovarský kraj se představí investorům na veletrhu v Cannes

25.02.2015 18:56

Ve dnech 10. - 13. března se bude Karlovarský kraj prezentovat na veletrhu realitních a investičních příležitostí MIPIM v Cannes. Akce se účastní developeři, investoři, rozvojové agentury i zástupci samospráv. Náš kraj chce představit nabídku průmyslových zón, tradiční průmyslová odvětví nebo lázeňství.

Karlovarský kraj se představí investorům na veletrhu v Cannes
Foto: Hana Čechová
Popisek: Karlovy Vary, pohled na město z výšky

Karlovarský kraj bude mít na veletrhu ve Festivalovém paláci v Cannes společný stánek se Středočeským krajem. Součástí nabídky budou publikace a propagační materiály týkající se rozvojových ploch a průmyslových zón v regionu, návštěvníci stánku uvidí filmy o lázeňství, regionálních památkách i přírodě.

„Náš region se nachází v samém srdci Evropy v těsném sousedství Německa. Dobrá návaznost na dálniční síť SRN ovšem není jediným benefitem, který Karlovarský kraj přichází nabídnout potenciálním investorům a developerům na veletrh MIPIM. Těmi dalšími jsou i velká průmyslová tradice, kvalifikovaná a finančně zajímavá pracovní síla a v neposlední řadě i velmi unikátní možnosti pro odpočinek, regeneraci a volnočasové aktivity. To vše činí z Karlovarského kraje zajímavé místo pro investice a podnikání,“ uvedla statutární zástupkyně hejtmana Karlovarského kraje Eva Valjentová. Podle ní se samotný nápad účasti na MIPIM jako vhodném způsobu propagace příležitostí, jež nejmenší z krajů České republiky investorům a podnikatelům nabízí, zrodil při společných jednáních zástupců krajské veřejné správy s regionálními podnikateli .

Veletrh MIPIM je zaměřený na realitní trh, investiční příležitosti, developerské projekty – rezidenční i komerční, na architektonické trendy a územní rozvoj v oblasti nemovitostí. Umožní vystavovatelům i návštěvníkům navázat kontakty s novými investory nebo partnery z vystavujících firem. O medializaci zajímavostí z veletrhu by se mělo starat více než 400 novinářů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Národní památkový ústav: Nová architektura mezi centry a periferiemi

22:22 Národní památkový ústav: Nová architektura mezi centry a periferiemi

Aktuální výstava připravená ostravským pracovištěm Národního památkového ústavu nese název Nová arch…