Letiště Praha: Odgumování hlavní dráhy a obnova značení

24.03.2024 11:42 | Tisková zpráva

Letecký provoz na Letišti Václava Havla Praha bude na přelomu března a dubna v sekvencích převeden na vedlejší dráhu 12/30. Důvodem uzavírky hlavní ranveje v termínu od 25. března do 5. dubna je primárně její údržba před letošní sezónou. Jde například o odgumování a lokální opravu povrchu. K převedení na vedlejší dráhu bude docházet dle počasí a pouze v čase mezi osmou hodinou ráno a pátou hodinou odpoledne.

Letiště Praha: Odgumování hlavní dráhy a obnova značení
Foto: Archiv
Popisek: Letiště Praha - logo

Práce jsou naplánovány tak, aby se uskutečnily v co nejkratší době, říká ředitel provozu letištních ploch Václav Válek. „Kromě odgumování a běžné údržby dráhy a přilehlých ploch je v plánu i kontrola světelného zabezpečovacího zařízení, pravidelné geodetické ověřovací měření, obnova značení, údržba zařízení včasného varování před námrazou a další drobné práce.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Justice

Pane Rajchl, mám na vás dotaz k vaší poznámce: Byla by to dokonalá ukázka stavu justice v naší zemi. V jakém stavu je podle vás justice v zemi? Funguje podle vás nezávisle? A jestli ne, co uděláte pokud něco?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

SŠ Michael otevírá novou kapitolu: Úspěšně zkolaudovala moderní nástavbu a rozšířila kapacity

9:03 SŠ Michael otevírá novou kapitolu: Úspěšně zkolaudovala moderní nástavbu a rozšířila kapacity

Střední škola Michael dnes oficiálně završila významnou etapu svého rozvoje. Za účasti představitelů…