Liberecký kraj: Most v Hrádku nad Nisou bude ode dneška z důvodu havarijního stavu uzavřen

03.07.2020 13:18 | Zprávy

Havarijní stav hraničního mostu č. 35L-001 si vyžádá uzavření a nasměrování dopravy na objízdnou trasu po silnici I/35 a dále po polském území po silnici 332 přes obce Sieniawka a Porajów.

Liberecký kraj: Most v Hrádku nad Nisou bude ode dneška z důvodu havarijního stavu uzavřen
Foto: kraj-lbc.cz
Popisek: Liberecký kraj

Trasu nemohou z důvodu malého železničního mostu používat vozidla s výškou nad 3 metry a šířkou 2,5 metru. Na české straně je směrové značení na cíle Zittau a Bogatynia vedeno přes nový hraniční přechod. Více informací dále podá Ředitelství silnic a dálnic České republiky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Maastrichtská kritéria

Je pravda, že se od letoška vyhodnocovat nebudou? Proč? A znamenalo by jejich splnění automatické přijetí Eura nebo ne? Vy sama, jste pro jeho přijetí? Vím, že teď ne, ale co třeba za čas?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České dráhy rozšíří přímé spojení mezi Opavou a Prahou

19:15 České dráhy rozšíří přímé spojení mezi Opavou a Prahou

České dráhy od června rozšiřují nabídku přímých vlaků SC Opavan mezi Opavou a Prahou.