MHMP: Informace k jednání zastupitelstva dne 12. listopadu 2020

10.11.2020 10:54

Magistrát hl. m Prahy upozorňuje na mimořádná opatření v souvislosti s 21. jednáním Zastupitelstva hlavního města Prahy, které se koná ve čtvrtek 12. listopadu 2020 ve Velkém jednacím sále Nové radnice. Zasedání je veřejné a začíná v 8:30 hodin. Doporučujeme využít ke sledování jednání pražských zastupitelů online přenos na portálu praha.eu.

MHMP: Informace k jednání zastupitelstva dne 12. listopadu 2020
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova Nové radnice, sídla pražského magistrátu
reklama

Vstup veřejnosti do budovy Nové radnice je s ohledem na epidemickou situaci a platná nařízení omezený. Omezení se dlouhodobě týkají i jednání zastupitelstva. Nadcházející zasedání se uskuteční opět v upraveném režimu, aby byla dodržena aktuální mimořádná opatření.

Stejně jako při minulém zasedání bude mít veřejnost možnost vstupu do jednacího sálu pouze na galerii. Při příchodu do budovy je nutná dezinfekce rukou a po celou dobu jednání není možné až na výjimky sejmout ochranu dýchacích cest. Pro zajištění dostatečných rozestupů bude omezena kapacita sezení na galerii tak, že bude možné využít pouze židle ob sedadlo. Kapacita se tak sníží maximálně na 25 lidí. Taktéž nebude veřejnosti umožněno při výstupech dotýkat se připraveného mikrofonu.

Vzhledem k vládnímu opatření, které se týká omezeného pohybu, není možná přítomnost veřejnosti na zasedání zastupitelstva déle než do 21:00 hodin. Proto bude umožněno přítomným občanům požádat v rámci rozpravy o programu o přeřazení vybraných bodů, které budou chtít projednat za jejich přítomnosti. Občané mají možnost zaslat svůj požadavek na přeřazení vybraného bodu programu do čtvrtečních 8:30 hodin e-mailem na adresu interpelace@praha.eu.

Žádáme proto veřejnost, aby v zájmu co největší ochrany zdraví sledovala jednání online. Omezení se týká i médií. Rovněž média Praha žádá, aby využila online přenosu, neboť také nebudou mít přístup do jednacího sálu, ale pouze na galerii.

Program 21. zasedání Zastupitelstva hl. m. Prahy je k dispozici zde, přímý přenos ze zasedání bude možné sledovat od 8:30 hodin ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČOI: Výsledky kontrol zprostředkovatelů energií opět prokázaly nekalé obchodní praktiky

17:59 ČOI: Výsledky kontrol zprostředkovatelů energií opět prokázaly nekalé obchodní praktiky

Česká obchodní inspekce se i v loňském roce zaměřila na činnost zprostředkovatelů smluv o dodávkách …