MZV: Náměstek Tlapa podpoří na Kubě české firmy

17. 9. 2016 21:33

Náměstek ministra zahraničních věcí Martin Tlapa navštíví ve dnech 19.–22. září 2016 Kubu v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie, jehož realizaci finančně podpořilo kromě Ministerstva zahraničních věcí také Ministerstvo zemědělství. Jedná se o první takovou návštěvu po povýšení našeho diplomatického zastoupení na úroveň velvyslance.

MZV: Náměstek Tlapa podpoří na Kubě české firmy
Foto: mzv.cz
Popisek: Ministerstvo zahraničních věcí
reklama

Doprovodná podnikatelská mise v oblasti zemědělství, potravinářství a zdravotnictví je součástí společné cesty náměstkyně ministra zemědělství pro sekci zahraničních vztahů Jaroslavy Beneš Špalkové a náměstka ministra zdravotnictví Toma Philippa s delegací.

Doprovodnou podnikatelskou misi připravuje Svaz průmyslu a dopravy ČR ve spolupráci se zastupitelským úřadem ČR v Havaně a Česko-kubánskou smíšenou obchodní komorou a bude reflektovat konkrétní zaměření účastníků mise. V rámci projektu proběhne business fórum s přednáškami, jednání se zástupci kubánské státní správy a Kubánské obchodní komory. Cílem mise je zprostředkovat kontakty mezi českými podnikateli, kubánskými státními podniky a Kubánskou obchodní komorou.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VLS jsou partnerem „trosečnického“ Léta s Déčkem

9:10 VLS jsou partnerem „trosečnického“ Léta s Déčkem

Tradiční velká prázdninová hra veřejnoprávního dětského televizního kanálu bude probíhat také na inf…