Skvělým výkonem se při zahájení sezony NASCAR Whelen Euro Series o uplynulém víkendu ve španělské Valencii uvedl jediný český zástupce ve startovním poli jezdců Martin Doubek. Za tým Hendriks Motorsport s vozem Ford Mustang nastupuje letos v obou třídách, tedy Elite 1 pro profesionální a poloprofesionální jezdce i Elite 2 pro juniorskou věkovou kategorii. V juniorech Doubek dojel v sobotním závodě na skvělé bronzové příčce a v neděli na pátém místě, což mu zajistilo v celkovém hodnocení průběžné třetí místo. Špatně si ale nevedl ani v elitní třídě, po prvních dvou závodech mu patří sedmé místo.
Foto:
Facebook Nascar Whelen Euro Series
Popisek: Zahájení sezony NASCAR Whelen Euro Series ve španělské Valencii
To, že nepřiznal hned 3 byty přeci nemůže být náhoda, a jestli zapomněl, jak tvrdí, tak to je podle mě výmluva dítěte, která z něj ale rozhodně nedělá dobrého politika. Co mi přijde také dost divné, že si prý na byt bral hypotéku, ale ANO daroval milion. Dají se v ANO koupit funkce a místa na kandid...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.