Milan Chovanec s Martinem Elkánem představili novou koncepci České pošty

23.06.2014 13:27 | Zprávy

Rychlá, flexibilní, dostupná pro všechny občany i v té nejposlednější obci. Taková má být do budoucna dle ministra vnitra Milana Chovance Česká pošta. Ministr vnitra to řekl dnes, v pátek 20. června 2014, na společné tiskové konferenci s novým generálním ředitelem České pošty Martinem Elkánem a předsedou dozorčí rady České pošty Janem Marešem.

Milan Chovanec s Martinem Elkánem představili novou koncepci České pošty
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

Ministr vnitra uvedl, že Česká pošta se jako státní podnik musí co nejdříve stát moderní obchodní organizací, která dokáže reagovat na výzvy 21. století. Pošta jako poskytovatel veřejné a univerzální služby státu musí mít jasnou koncepci. Její naplnění je dle Milana Chovance úkolem Martina Elkána. „Před dvěma měsíci jsem sliboval, že dáme České poště nový směr, protože zkostnatěla a přestala se vyvíjet. Jsem přesvědčen, že Martin Elkán to se svým novým týmem dokáže změnit. On i Jan Mareš v tom mají mojí plnou podporu,“ řekl ministr vnitra s tím, že vítá také podporu vedení ze strany odborů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Budete někoho žalovat?

Je podle vás obsah, kterým byly někteří žáci testováni žalovatelný? Tvrdíte, že pracujete na právním stanovisku, zajímal by mě přesně jeho význam, přínos, protože to, co se stalo je opravdu hodně za hranou a nechápu, že k tomu vůbec mohlo dojít. Taky bych nerad, aby se situace opakovala.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ŘVC: Přístaviště v Brandýse nad Labem zahájilo provoz

16:08 ŘVC: Přístaviště v Brandýse nad Labem zahájilo provoz

Slavnostním pokřtěním lodi Sv. Václav a první plavbou s veřejností byla zahájena pravidelná osobní l…