Účastníci konference si vymění své zkušenosti s přípravou projektů a naplňováním cílů programů a společně zhodnotí spolupráci partnerů z donorských zemí s příjemci z České republiky. Součástí konference bude i prezentace těch nejzajímavějších podpořených projektů a také prohlídka jednoho z nich - Rotundy sv. Václava na Malostranském náměstí v Praze.
Konference proběhne za účasti zástupců Ministerstva financí, Velvyslanectví Norského Království v Praze, partnerů z donorských zemí na úrovni programů i projektů, Kanceláře finančních mechanismů v Bruselu a příjemců z řad neziskových a dalších organizací.
Datum: 4. října 2016
Čas: 9:30

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
reklama
autor: Tisková zpráva
Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz
Co myslíte tou regulací uprchlíků z Ukrajiny?
Budete je dál přijímat? Za jakých podmínek? A co bude s těmi, co už tu jsou, a že jich není málo?
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.
Další články z rubriky

11:14 Nadace ČEZ: Bohumín má čtvrtý moderně nasvícený Oranžový přechod
V Bohumíně mají už čtvrtý přechod pro chodce, který město vybudovalo díky podpoře Nadace ČEZ. Po pře…
- 7:16 SFŽP: Ukončování financování z prostředků SFŽP v roce 2025
- 22:31 Policie ČR: Tragická událost ve Smržovce na Jablonecku
- 19:28 Královéhradecký kraj: Na Lepařově gymnáziu v Jičíně se příští rok otevře nová sportovní třída
- 16:26 JCCR: Sraz evropských cestovních kanceláří poprvé v Budějovicích
- 13:33 ČEZ: Neziskové organizace získaly více než 10 milionů korun díky našim zaměstnancům