Ministerstvo obrany: Vojenský technický ústav provede renovaci prošlé munice

31.07.2024 19:15 | Tisková zpráva

Státní podnik Vojenský technický ústav (VTÚ) provede pro Ministerstvo obrany revizi a tzv. přelaboraci minometných nábojů ráže 120 mm. Zakázku v hodnotě přes 302 milionů korun podepsal vrchní ředitel sekce vyzbrojování a akvizic Lubor Koudelka a ředitel VTÚ Jiří Kašpárek. Realizací této zakázky byl pověřen závod VTÚVM ve Slavičíně.

Ministerstvo obrany: Vojenský technický ústav provede renovaci prošlé munice
Foto: mocr.cz
Popisek: Budova Ministerstva obrany ČR

Celkově revizí a tzv. přelaborací (renovací prošlé munice) projde 23 740 kusů minových nábojů ráže 120 mm. Ty pak budou Armádě České republiky postupně dodávány v letech 2025 až 2027.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Konkurenceschopnost Evropy

Můžete ten váš plán, jak posílit konkurenceschopnost Evropy představit i nám? Já se bojím, že Evropě ujel vlak, do kterého půjde nasednout už dost těžko.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká pošta: Změna povoleného obsahu listovních zásilek do zahraničí

16:13 Česká pošta: Změna povoleného obsahu listovních zásilek do zahraničí

Nově je možné v zásilkách typu Doporučené psaní, Doporučené slepecké psaní a Cenné psaní zasílat pou…