Ministerstvo spravedlnosti: K dnešnímu článku deníku Právo

24.03.2023 15:46 | Tisková zpráva

Dnešní Právo zveřejnilo v článku „Brněnská kauza: poslance ODS zajímal rodinný spor žalobkyně“ informace týkající se interpelace poslance Václava Krále. V článku je zmiňován dotaz poslance Krále a na rodinný spor státní zástupkyně Petry Lastovecké.

Ministerstvo spravedlnosti: K dnešnímu článku deníku Právo
Foto: justice.cz
Popisek: Ministerstvo spravedlnosti ČR

Ministr spravedlnosti Pavel Blažek hovořil s redaktorem v úterý 21. března 2023. Ve středu 22. března informoval nejvyšší státní zástupce Igor Stříž Pavla Blažka, že nepovažuje za vhodné, aby tato otázka a odpověď byla zveřejněna. Ministr Pavel Blažek tedy kontaktoval poslance Václava Krále. Pan poslance vzal tuto otázku ze své interpelace zpět. Otázka již tedy není součástí interpelace a ministr spravedlnosti na ni nebude odpovídat.

Redakce Práva o tomto nebyla informována, neboť ministerstvu nebylo známá skutečnost, že dnešní článek vyjde v této podobě.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Spokojenost???

Dobrý den, pane vícepremiére, chci se zeptat: 1) Zda jste spokojen s dosavadním působení ve vládě? 2) v mainstreamovych médiích (nebudu jmenovat) vyšel článek, že zakládající člen pirátské strany opouští Vaší stranu, převážně z důvodu, že Vám jde pouze o omlouvám se za tento náš "vesnický" výraz o...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

CzechTourism: Zájem o vinařské oblasti v Česku roste

19:02 CzechTourism: Zájem o vinařské oblasti v Česku roste

Vinařský turismus v Česku prochází dynamickým rozvojem a stává se důležitou součástí cestovního ruch…