Ministerstvo zahraničí: Semináře o kariérních příležitostech v institucích EU

24.10.2019 8:23 | Zprávy

Diplomatická akademie MZV ČR ve spolupráci s krajskými Eurocentry a univerzitami uspořádá dva semináře, zaměřené na kariérní příležitosti a výběrová řízení do institucí EU.

Ministerstvo zahraničí: Semináře o kariérních příležitostech v institucích EU
Foto: Archiv MZV
Popisek: Černínský palác, sídlo Ministerstva zahraničních věcí

Dva půldenní kurzy, zaměřené pro zájemce z řad veřejné správy, studentů vysokých škol i široké veřejnosti, proběhnou zdarma 6. listopadu 2019 v Ostravě a 7. listopadu 2019 v Brně. Semináře v angličtině povede odborník na vstupní testy do unijních institucí z německé společnosti Euphorum.

Tyto semináře přiblíží uchazečům pravidla výběrových řízení pořádaných Evropským úřadem pro výběr personálu (EPSO) s důrazem na metodologii jejich 1. kola. To probíhá formou „Computer Based Testing“ (CBT) a skládá se z testů verbálního, numerického a abstraktního uvažování, jakož i schopností situačního rozhodování (situational judgement).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Rozpočtové určení daní

Můžete udělat něco, aby Praha neměla na občana 4,5 krát víc než malá města a venkov Z NAŠICH DANÍ ? Zatímco Praha NEVÍ ROUPAMA co by postavila ( a mnohdy to jde dokonce ze státního rozpočtu ), tak na malých městech trvá roky, než je na drobnou OPRAVU třeba chodníku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK: Nastává rok chráněných krajinných oblastí pod záštitou UNESCO

22:08 AOPK: Nastává rok chráněných krajinných oblastí pod záštitou UNESCO

Česká příroda a krajina si v nastávajícím roce 2026 připomínají několik výročí.