Ministerstvo zdravotnictví: Nemocnici Na Bulovce povede nově Jan Kvaček

18.08.2018 20:30 | Zprávy

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch dnes s účinností od 3. září 2018 jmenoval Jana Kvačka novým ředitelem Nemocnice Na Bulovce. Jeho prioritním úkolem bude identifikace dodavatelských vztahů, řešení problémů kolem veřejných zakázek, nastavení transparentního hospodaření a urychlené zajištění stability v provozních otázkách.

Ministerstvo zdravotnictví: Nemocnici Na Bulovce povede nově Jan Kvaček
Foto: Hans Štembera
Popisek: Nemocnice Na Bulovce

„Vzhledem k událostem minulých měsíců, kdy v nemocnici zasahovala policie kvůli manipulaci s veřejnými zakázkami, bylo nezbytně nutné jmenovat do jejího čela člověka zvenku, který není s nemocnicí a jejími problémy nijak spojen. Pan Kvaček, který skončil v dubnovém výběrovém řízení na druhém místě, tuto podmínku splňuje. Nemocnice Na Bulovce se nyní nachází v mimořádně složité situaci a potřebuje krizového manažera. Jan Kvaček má předpoklady, aby situaci v nemocnici komplexně zanalyzoval a provedl ji nezbytnými změnami. Ujistil jsem ho také, že si uvědomuji, že ho čeká těžká práce a že má mou podporu,“ uvedl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Sebedestrukce EU

Musím vám dát za pravdu, že EU vede sebedestrukční politiku. Vrtá mi ale hlavou, jak je to možné? Kdo to řídí? To jsou všichni tak mimo nebo jim je jedno, co s námi bude?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DPP daroval Zoo Praha 100 vyřazených mobilních telefonů, podpoří tak záchranu goril v Africe

22:03 DPP daroval Zoo Praha 100 vyřazených mobilních telefonů, podpoří tak záchranu goril v Africe

Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) předal Zoo Praha prvních 100 mobilních telefonů, které podnik vyř…