Na činnost ŘSD bude dohlížet pětičlenná správní rada

30.09.2014 21:40 | Zprávy

Ministr dopravy Antonín Prachař se dne 30. 9. 2014 rozhodl ukončit výběrové řízení na generálního ředitele státní příspěvkové organizace Ředitelství silnic a dálnic bez vyhlášení vítěze.

Na činnost ŘSD bude dohlížet pětičlenná správní rada
Foto: ŘSD
Popisek: Logo ŘSD

Přestože se o post generálního ředitele ucházela řada kvalitních manažerů, ministr Prachař nakonec po vyhodnocení všech nabídek a po zvážení aktuální situace v ŘSD ukončil výběrové řízení s tím, že ŘSD povede nadále pouze pověřená generální ředitelka Soňa Křítková.  Zároveň však rozhodl, že bude posílena kontrolní činnost vůči ŘSD prostřednictvím nově zřízené pětičlenné správní rady.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Ministerstvo dopravy

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Pokud zůstanete u moci

Můžete zaručit, že nebudete jakkoliv usilovat o přijetí Eura? Z toho vaše průzkumu se obávám, že už jste se podvolili snahám vašich koaličních partnerů Euro přijmout a čím dál víc se stává probruselskou stranou místo toho, jak jste se k politice EU stavili dřív – což mi bylo mnohem sympatičtější

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚOHS povolil firmám Accolade a Conseq společnou akvizici v oblasti průmyslových parků

22:32 ÚOHS povolil firmám Accolade a Conseq společnou akvizici v oblasti průmyslových parků

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil ve zjednodušeném řízení spojení soutěžitelů, v jehož dů…