Nadace ČEZ: Netradiční StarDance v Havířově. Zdeněk Chlopčík naučil tančit autisty

02.04.2024 7:02 | Tisková zpráva

Taneční mistr Zdeněk Chlopčík si netradiční „šluskolonu“, která završila jeho taneční kurzy pro mladé lidi s poruchou autistického spektra, užíval možná ještě více než komentování výkonů soutěžících ve StarDance. Originální projekt havířovského spolu ADAM – autistické děti a my podpořila Nadace ČEZ prostřednictvím své aplikace EPP – Pomáhej pohybem částkou 80 tisíc korun.

Nadace ČEZ: Netradiční StarDance v Havířově. Zdeněk Chlopčík naučil tančit autisty
Foto: Nadace ČEZ
Popisek: Nadace ČEZ

Chlopčík si na originální „šluskoloně“ v Horní Suché vysloužil ještě bouřlivější ovace než při svých vtipných komentářích v televizní soutěži StarDance, když mu pořadatelé za vedení tanečních kurzů děkovali. „Já musím poděkovat vám. Byla to velká zkouška, která se proměnila v neuvěřitelně krásné a veselé podvečery s mladými lidmi, kteří si zaslouží naši podporu,“ reagoval Zdeněk Chlopčík.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Petr Sadovský byl položen dotaz

Co přesně myslíte tou odpovědností?

A jak a koho chcete přimět k odpovědnosti za bitcoinovou kauzu? A konkrétně k Blažkovi, myslíte, že jeho odstoupením se ze všeho vyvinil? Neměl by na něj někdo podat trestní oznámení? Máte to v plánu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

BESIP: Počet obětí dopravních nehod je nejnižší v historii

22:31 BESIP: Počet obětí dopravních nehod je nejnižší v historii

Dopravní nehody v Česku si za prvních sedm měsíců roku vyžádaly 218 lidských životů, z toho 28 motoc…