Národní divadlo moravskoslezské: Staň se hercem!

6.8.2015 7:33 dop.

Národní divadlo moravskoslezské připravuje ve spolupráci s Ateliérem pro děti a mládež již tradiční letní workshopy pro děti a studenty, a to přímo v prostorách divadla!

Národní divadlo moravskoslezské: Staň se hercem!
Foto: ndm.cz
Popisek: Národní divadlo moravskoslezské

Prázdniny v Národním divadle moravskoslezském se opět těší mimořádnému zájmu. Oblíbený workshop Staň se hercem se tak letos pořádá dokonce ve dvou termínech!

Pro zájemce ve věku od 12 do 15 let je v termínech 11.–13. srpna 2015 a 17.–19. srpna 2015 připravena letní herecká škola STAŇ SE HERCEM!. „Škola je určena všem mladým divadelním nadšencům, kteří si chtějí vyzkoušet, jaké to je být hercem v divadle, láká je poznat, jací jsou herci NDM, když zrovna nestojí na jevišti, touží proniknout do divadelního zákulisí a poznat nové kamarády s podobnými zájmy,“ uvádí divadelní lektorka Radana Otipková.

Studenti již s oblibou obsazují místa v průběhu školního roku: „Mám moc ráda herectví. Nejradši mám pocit, když stojím na jevišti, a ostatní hltají má slova, ráda rozesmávám lidi nebo také se ráda vžívám do jiných rolí, představuji si, jaké by to bylo být někým jiným – takové odpoutání od vlastních starostí. A ráda bych se na LHŠ něčemu přiučila, a to přímo od profesionálů,“ svěřila se studentka Pavla. Díky navýšené kapacitě se letos případní zájemci mohou ještě přihlásit, a to na kontaktu prazdniny@ndm.cz. Děti a mládeži, pokud hledáte zajímavý program na měsíc srpen, nenechte si letní hereckou školu ujít!

Workshopy proběhnou v Divadle Jiřího Myrona pod vedením herců NDM – Aleše Bílíka, Lucie Končokové, Ivana Dejmala, Martiny Šnytové a lektorky Ateliéru pro děti a mládež Radany Otipkové.

Workshopy jsou zdarma a konají se díky podpoře statutárního města Ostrava.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Dozimetr

Dobrý den, každý den na Vás v kauze Dozimetr vyplouvají nové a nové nepříjmené informace. Zdá se, že jste v té obří chobotnici měl také své chapadlo. Netvrdím, že jste se dopustil korupce, to si nemyslím ani o Gazdíkovi, ale ten aspoň částečně přijal zodopovědnost a rezignoval. Co vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČEZ opět láká k návštěvě svých infocenter se spoustou zajímavých novinek a letní soutěží pro děti

18:23 ČEZ opět láká k návštěvě svých infocenter se spoustou zajímavých novinek a letní soutěží pro děti

Program nabitý zážitky a spousta dárků pro děti – to jsou prázdninová lákadla infocenter a elektráre…