Národní muzeum: Retroden – móda s vůní benzínu

26.04.2017 21:06 | Zprávy

Obdivujete Audrey Hepburnovou ve filmu Prázdniny v Římě, kde se projíždí ulicemi na skútru Vespa? Líbí se vám spojení elegantních šatů a stylových dopravních prostředků? Pak se přijďte inspirovat módou s vůní benzínu do Národního muzea.

Národní muzeum: Retroden – móda s vůní benzínu
Foto: Národní muzeum
Popisek: Národní muzeum

Užijete si eleganci první republiky, kdy gentlemani řídili své plechové miláčky v pumpkách, pulovru a sportovním saku s bekovkou a doprovázely je dámy v apartních kloboucích.

Fotografie automobilu a figuríny v mužských šatech

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zdravotníci

Já s vámi souhlasím, že si zdravotníků máme vážit a rozhodně jsem proti jejich dehonestaci jen proto, že nejsou očkovaní. Ale kdo je vlastně chce označovat za riziko? A jak jako? To budou mít někde na jmenovce či jak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Světlo, mladé stromky a nový les nad Ostrovem u Macochy

13:34 Lesy ČR: Světlo, mladé stromky a nový les nad Ostrovem u Macochy

Bezmála hektar lesa ve stráni nad Návesním rybníkem v Ostrovu u Macochy v Moravském krasu letos obno…