Nemocnice České Budějovice navýšila kapacitu firemní školky zhruba o třetinu

24.08.2017 15:06 | Zprávy

Nemocnice České Budějovice dokončila projekt přístavby MŠ Preslova. Navýšila tak kapacitu zařízení ze 78 dětí na 103. Firemní školka je prioritně určena dětem zaměstnanců nemocnice a Krajského úřadu Jihočeského kraje.

Nemocnice České Budějovice navýšila kapacitu firemní školky zhruba o třetinu
Foto: mane.cz
Popisek: nemocnice České Budějovice

„Vybudovali jsme novou třídu, která má samostatné sociální zázemí, šatnu a tak dále. Přístavba je s dosavadní budovou propojená, součástí je i malá vyrovnávací plošina na přivážení jídla z přípravny. Práce jsme měli naplánované tak, aby byla nová třída k dispozici od začátku nového školního roku, tedy od 1. září 2017,“ uvádí vedoucí oddělení stavebních investic Nemocnice České Budějovice František Bostl.

Projekt byl navržen tak, aby byla v budoucnu možná další nástavba. „Pokud se někdo třeba za pět let rozhodne, že je nutné postavit další třídu, bude to možné,“ dodává František Bostl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co by měl Babiš udělat, abyste byli spokojení?

Mě to přijde tak, že ať by udělal cokoliv, tak stejně budete mít nějaký problém. A kdyby bylo ANO bez Babiše, tak byste se na něj dívali jinak a třeba s ním i spolupracovali? Děkuji za odpověď. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: Nový vůz pro děti s handicapem

7:16 Nadace ČEZ: Nový vůz pro děti s handicapem

Středisko rané péče v Pardubicích o.p.s. realizuje projekt, jehož cílem je zajistit kvalitní a dostu…