Nemocnice Havlíčkův Brod: Triážní stan již nebude u vstupu do hlavní budovy

13.06.2020 13:00

Nemocnice Havlíčkův Brod v neděli 14.6.2020 v 9:00 ráno zruší za pomoci brodského HZS triážní stan u vchodu do hlavní lůžkové budovy a obnoví standardní režim ve všech nemocničních budovách.

Nemocnice Havlíčkův Brod: Triážní stan již nebude u vstupu do hlavní budovy
Foto: regionvysocina.cz
Popisek: Nemocnice Havlíčkův Brod

Odběrový stan na parkovišti v Rozkošské ulici bude zachován pravděpodobně do 30. 6. 2020 zejména pro odběry na COVID-19 pro samoplátce. Byla upravena doba ve všední dny od 8:00 do 11:00 (více ZDE). Avšak na hlavním parkovišti Rozkošská již bude od pondělí 15. 6. 2020 opět zpoplatněno parkování pro pacienty.

Pacientům již je zcela dostupný nemocniční bufet i ostatní služby, jako předporodní kurzy, kurzy kojení, edukace pacientů před totální endoprotézou, cvičení s lany, atd.. Od 1. 7. 2020 pak budou obnoveny bohoslužby. Stále platí epidemiologická opatření - zakrytí nosu a úst, důsledná hygiena rukou a dodržování odstupu.

Návštěvy u pacientů probíhají na jednotlivých odděleních dle domluvy - veškeré aktuální informace mají pacienti k dispozici na webových stránkách nemocnice ZDE.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: Tisková zpráva

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

omluva

Sám o sobě říkáte, že jste se v životě až na výjimky neomloval. Nepadlo vás, že tohle je důvod, proč vae popularita klesá? A myslíte, že se máte za co omlouvat jako prezident? Pokud ano, za co podle vás?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Ocenění péče o lesy ve Křtinách a celoživotní práce pro přírodu

8:41 AOPK ČR: Ocenění péče o lesy ve Křtinách a celoživotní práce pro přírodu

Cena Agentury ochrany přírody a krajiny ČR se letos udělovala popáté, již tradičně na konferenci Vyb…