Nemocnice Havlíčkův Brod: Zaměstnancům pomáhá umělá inteligence

09.12.2021 10:06 | Tisková zpráva

Nemocnice Havlíčkův Brod se podílí na projektu umělé inteligence s využíváním aplikace personální práce, především v oblasti psychodiagnostiky.

Nemocnice Havlíčkův Brod: Zaměstnancům pomáhá umělá inteligence
Foto: regionvysocina.cz
Popisek: Nemocnice Havlíčkův Brod

Aplikace je uživatelsky velmi přívětivá a doplňuje osobní úhel pohledu. Tuto aplikaci zavádí psycholog nemocnice Mgr. Jiří František Průža. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Bc. Martin Bednář, MBA. byl položen dotaz

ÚSTAVA

Co přesně byste na Ústavě změnil? A ještě podle vás zřejmě volí lidé do senátu špatně, ale jak je podle vás možné, že ve volbách do sněmovny volí jinak? Protože tam má ANO většinu poslanců, zatímco v senátu je vás za ANO jen hrstka.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

SPP první nabízí akční nabídku cen energií až do konce roku 2027. Zákazníci ušetří

14:54 SPP první nabízí akční nabídku cen energií až do konce roku 2027. Zákazníci ušetří

Dodavatel energií SPP představil jako první na trhu akční nabídku fixace cen energií až do konce rok…