Nemocnice Tábor: Společně s léky si odnesla i travní sekačku

21. 8. 2013 9:30

Miloslava Adámková z Kamberku je první výherkyní letní soutěže Nemocnice Tábor, a. s., která se rozhodla odměnit klienty svých lékáren v Nemocnici Tábor nebo na Poliklinice Světlogorská. Lidé, kteří si vyzvednou léky nebo nakoupí volně prodejné zboží v nemocničních lékárnách, mohou získat například vitaminy, autochladničku, odšťavňovač nebo hlavní cenu - elektrickou sekačku GARDENA Power Max 36 E.

Nemocnice Tábor: Společně s léky si odnesla i travní sekačku
Foto: Nemocnice Tábor
Popisek: Miloslava Adámková z Kamberku je první výherkyní letní soutěže Nemocnice Tábor, a. s., která se rozhodla odměnit své klienty

Po zhruba měsíci od vyhlášení soutěže si tuto travní sekačku odnesla paní Adámková. Cenu jí předal přímo v nemocniční lékárně ředitel táborské nemocnice Ivo Houška. „Od poloviny července počítáme každého tisícího zákazníka našich lékáren. Každý takový pacient je ihned v lékárně upozorněn na výhru, kterou mu předá pracovník lékárny. Zároveň každý měsíc vyhodnocujeme pacienta s nejvyšší útratou v daném měsíci,“ uvedl Miroslav Kubeš, ekonomický náměstek Nemocnice Tábor, a. s.

„Akce je naplánovaná do konce roku s tím, že na červenec, srpen a září jsou připraveny ceny využitelné v letním období (například výrobce sody, sekačka, autochladnička, vitaminy) a na říjen, listopad a prosinec pak zase další sezónní zboží v podobě štípače na dřevo, mikrovlnné trouby či tabletu,“ upřesnil Miroslav Kubeš.

Doplnil, že během tohoto července v porovnání se stejným měsícem loňského roku vzrostl zájem o služby nemocničních lékáren. Podle jeho slov zejména vlivem aktivní obchodní politiky, kdy nemocnice stanovila nejnižší možné doplatky léků.

Nemocniční lékárna poskytuje i další výhody: při vyzvednutí receptů v tomto zařízení poskytuje slevu na parkování v areálu nemocnice, při zavedení zákaznické karty mají klienti pětiprocentní slevu z doplatků na léky i volného prodeje. „Finanční prostředky získané činností našich lékáren používáme na rozvoj nemocnice,“ doplnil ředitel nemocnice Ivo Houška.

V Nemocnici Tábor, a. s., jejímž jediným akcionářem je Jihočeský kraj, je ročně hospitalizováno okolo 20 tisíc pacientů. Lékaři zde provedou více než 5 tisíc operačních zákroků a 609 tisíc ambulantních vyšetření a léčebných výkonů. Loni se zde narodilo 935 dětí.

Nemocnice má průměrně 800 zaměstnanců a je tedy jedním z největších zaměstnavatelů v regionu.

V letech 2008-2012 nemocnice proinvestovala celkem 679,9 milionu korun.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČVUT: Fakulta stavební zpřístupní výstavu projektu České a slovenské stavby století

14:04 ČVUT: Fakulta stavební zpřístupní výstavu projektu České a slovenské stavby století

Dne 28. října Fakulta stavební ČVUT volně zpřístupní výstavu projektu České a slovenské stavby stole…